מן מכונות ניקוי- פתרונות מבריקים לניקוי תעשייתי

המדריך לרכישת מטאטא כביש

המדריך לרכישת מטאטא כביש

כדי לנקות כבישי אספלט בצורה יסודית באמת, לא מספיק להשתמש במטאטא רגיל – אסור לוותר על מטאטא כביש מקצועי! חברת מן מכונות ניקוי בע"מ היא הכתובת שלכם בכל הנוגע למטאטאי כביש מבית היצרנים המובילים בתחום.

מהו מטאטא כביש?

כשחושבים על מטאטא, הדבר הראשון שעולה לראש הוא המטאטא הביתי המשמש לניקוי רצפת הבית, החצר או בית העסק. מטאטא הכביש נותן את אותו מענה – ניקוי משטחים מפסולת, מעפר וכדומה – אך נראה שונה לחלוטין. מברשותיו הגדולות של מטאטא הכביש מחוברות לרכב ממונע, שמבצע את פעולת הטאטוא תוך כדי תנועה.

איך מטאטא כביש עובד?

רכב הטאטוא קטן יחסית ומכיל נהג בלבד. בתחתיתו מותקנות שתי מברשות, המופעלות באמצעות מנוע שמסובב את המברשות תוך כדי נסיעה. כתוצאה מהסיבובים המהירים, נאסף הלכלוך מהכביש. ברכב מותקנת גם מערכת סינון ייעודית, ששואבת את האבק אל תוך מכל מובנה ברכב ומשאירה בסופו של דבר שטח נקי.

כיצד בנוי מטאטא כביש?

מטאטא כביש הוא למעשה כלי רכב. כלי הרכב הזה מונע על ידי בנזין ויש כאלו שפועלים באמצעות מנוע חשמלי. מכונה זה נקראת גם מכונת טאטוא בפי רבים והיא פועלת על ידי מברשות שמסתובבות במהירות ומקרצפות את התחתית כשבדרך כל מדובר על כביש או על משטח אספלט, בטון, אפוקסי ועוד. בדרך כלל מדובר על שתי מברשות עגולות שמסתובבות במהירות כשבחלק מהפעמים הן פועלות בצורה יבשה ופשוט מעיפות את האבק והפסולת שהן עוברות מעליה אל החלק האחורי.

בחלק האחורי מחכה שואב אבק גדול ששואב את כל הפסולת הזו. לעתים נדמה לנו בתור צופים מן הצד שהמטאטא הרכוב הזה רק מעיף את הלכלוך ולמעשה אינו מנקה. הלכלוך שהמברשות מסלקות נכנסות לתך מיכל גדול שנמצא בחלק התחתון שלו ובכך המשטח הופך להיות נקי ביותר.

המיכל נשלף וניתן להוציא אותו בסוף כל טאטוא וכך ניתן לבצע ניקיונות רבים וארוכים כאשר אותו כלי רכב יכול לפעול ללא הרף שעות מרובות בקצב עבודה מסחרר. מכונות אלו מופעלות על ידי אדם אחד שיושב על כיסא ולפעמים בתא נהג פתוח לרווחה ולפעמים מקורה.

מטאטא כביש שאינו רכוב

אמנם מטאטא הכביש שמוכר לכולנו הוא אותו מטאטא ממונע שאנו רואים בכבישים והגודל שלו גדול למדי אך ישנם מטאטאי כביש שאינם רכובים והם הרבה יותר קטנים. מטאטאים אלו הם מטאטאים שניתן לגרור ונראים כמו מכסחת דשא והם מתאימים לשימושים ביתיים או לעסקים קטנים.

אבל זה לא הכול…

בדגמים השונים שמציעה חברת מן, לא תמצאו רק רכבים ממונעים לנהג אחד. ההיצע כולל גם מטאטאי כביש המופעלים בהליכה – איש הניקיון אוחז בידיות המטאטא בשתי ידיו ומוביל את המטאטא תוך כדי הליכה. פתרון זה מתאים בעיקר למחסנים עצומים ולמתחמי קניות – כשמדובר בכביש הפעולה עלולה להיות מסוכנת. לניקוי כבישים מומלץ להשתמש ברכבים שבהם הנהג יושב בתוך הרכב, ומוגן מפני מכוניות חולפות.

חייגו 3100204 – 072 לקבלת מידע נוסף מהמומחים של מן מכונות ניקוי בע"מ ולהזמנת מטאטא כביש.

מטאטא כביש – מדוע זה חשוב?

גם עבור עיריות ורשויות מקומיות זמן שווה כסף. דמיינו את אנשי הניקיון עוברים עם מטאטא ידני לכל אורכם של כבישי העיר – מדובר בפעולה שתיקח להם ימים תמימים. לכן, תפקידו של מטאטא הכביש חשוב מאין כמותו. הוא מאפשר לנקות את הכביש על כל חלקיו, גם את האזור הקשה לגישה שבין הכביש למדרכה, בצורה קלה, פשוטה, נוחה ובעיקר מהירה מאוד!

איך תוכלו לעשות בזה שימוש?

התהליך פשוט. ראשית, עיינו בקטלוג מטאטאי הכביש שבאתר. בחנו לעומק את הדגמים השונים ואת המפרטים הטכניים של כל מוצר ומוצר, כדי שתוכלו לבחור את המטאטא הנכון. אם אתם מתלבטים או מתקשים לבחור, צרו קשר עם מן מכונות ניקוי – הצוות ישמח לסייע לכם לבחור את מטאטא הכביש המתאים ביותר לצרכים שלכם ולתנאי השטח באזורכם. לאחר הרכישה והאספקה, תוכלו סוף סוף לשדרג את רמת הניקיון בעירכם או בבית העסק עם מטאטא כביש מהמותגים המובילים בענף.

רכישת מטאטא כביש

אם אתם מהאנשים שנמאס להם לטאטא כי העבודה פשוט לא נגמרת, חכו שתנסו לטאטא כביש. טאטוא כביש היא משימה לא פשוטה שמצריכה מטאטא מיוחד וקשיח ולא משנה עד כמה חזק נלחץ ונשפשף את פני הבטון או האספלט אנחנו נגלה שהפעולה הזו ממש מאמצת ונראית כלא יעילה.

מטאטאי הכביש יכולים להגיע בגדלים ובדגמים שונים. לצד מטאטאי כביש שיכולים להיות גדולים מאוד ולנקות משטחים גדולים בצורה יעילה במיוחד, קיימים גם מטאטאי כביש קטנים יותר שמתאימים לעסקים ולאוזרים קטנים יותר וכמובן מטאטאי כביש שמתאימים לשימוש של המגזר הפרטי. מטאטאים אלו יכולים להיות קטנים מאוד עד כדי שלא ניתן לרכב עליהם אלא רק לדחוף אותם, די דומה לאופן פעולתו של שואב אבק. בצורה כזו כל אחד יכו להתאים את המטאטא המושלם בשבילו, לעסק או לבית, ולמעשה לקבל אזור נקי ומצוחצח במינימום מאמץ ובחיסכון משמעותי לטווח הארוך.

עבודה יעילה עם מטאטא כביש

  • אם אתם רוצים לנקות משטחים גדולים שיש אצלכם במפעל או בעסק, מטאטא כביש יעשה לכם את העבודה הכי קלה ויעילה שאפשר. אנחנו במן מכונות ניקוי נעניק לכם הדרכה על הכלי המופלא שינקה שטחים גדולים במינימום זמן. הזמן הרב שנחסך יהיה משמעותי ביותר לעבודה יעילה הרבה יותר וגם לחיסכון בכסף. בעוד לנקות משטחים גדולים מאוד יש צורך בכוח אדם רב ובהרבה שעות עבודה,החיסכון מגיע בדמות מטאטא הכביש שבעזרת אדם אחד יכול לנקות בזמן מועט הרבה יותר שטחים נרחבים.
  • מטאטא הכביש לא צורך הרבה אנרגיה. הכלי יכול להיות חשמלי וכך הוא מתאים למקומות סגורים ויש גם מטאטאים שמונעים על בנזין לעבודה חזקה וממושכת יותר. המטאטא מבצע את כל העבודה בצורה חסכונית ביותר ואחרי הרכישה שלו אתם כבר מתחילים לחסוך מהשימוש הראשון.

מנוע בנזין או חשמל

לפני שאתם בוחרים מטאטא כביש כדאי שתדעו שכמו רוב המכונות התעשייתיות ומכונות הניקיון הגדולות שקיימות, גם כשבוחרים אחד ממטאטאי הכביש יש לבחור את אופן ההנעה. מטאטאי כביש שמונעים על דלק יכולים להיות יעילים ובעלי יכולת היקפית גדולה יותר, ולמעשה שאנו רואים אותם בפעולה בניקיון ברחובות השכונה או בכבישים, אנו רואים אותם.

למרות היעילות הגדולה של אותם מטאטאים, אם אתם רוצים לעבוד במקום מקורה לא נבצרה מכם האפשרות ומטאטאי כביש שמופעלים בעזרת מנוע חשמלי יכולים להיות שלכם. כך אין סכנה לזיהום המקום, אין פליטת עשן והמכונה הרבה יותר מלכלכת, דבר שיכול להועיל למספר רב של מקומות ביניהם חניונים, קניונים, נמלי תעופה, מוסדות גדולים וכולה.

הדרכה נכונה לשימוש ארוך שנים

אנחנו במן לא זורקים אתכם למים עם רכישת המכונה. להיפך, אנחנו תמיד נהיה פה כדי לשמוע אתכם, אם צצות לכם בעיות בשימוש, אם אתם לא בטוחים כיצד לנקות ולתחזק את המכשיר וכולה. אנחנו במן נותנים הדרכה מקיפה לגבי פעילות נכונה עם הכלי החדש שלרשותכם וכמובן תחזוקה נכונה וניקיון נכון. חשוב מאוד לדעת כיצד המטאטא פועל, איפה נאגר הלכלוך וכיצד לרוקן אותו בבטחה.

התאמת המטאטא צריכה להיעשות בין היתר לפי שיקולי שימושיות והתאמה לצרכי העבודה. למשל, אם יש לכם מוסך ואתם רוצים מטאטא כביש שיהיה שם לצדכם גם כשצריך לנקות כתמי שמן, פיח או גריז שנדבקו לרצפה, יש צורך במכונה בלחץ מים מסוים וביכולות ספציפיות שיעמדו במשימה.

לעומת זאת, אותה מכונה לאו דווקא תהיה תואמת לניקוי מרצפות או משטחי בטון מוחלק ולכן אנחנו כאן כדי לספר לכם איך מתאימים נכון וכמובן מהו מטאטא הכביש הכי מתאים עבורכם.אנחנו במן מכונות ניקוי מייבאים את המכונה ישירות מהיצרן.

אם אתם חוששים מתיווך נוסף שיכול להוסיף לכם לעלות, אצלנו אתם מקבלים מכונה ישר מהיבואן. מן מכונות ניקוי מייבאת ומשווקת את המכונות החדשות ביותר כבר שנים רבות מהיצרנים הכי מוכרים ומפורסמים בעולם עם הציוד הכי איכותי. ה. לכל בעיה או שאלה, אנחנו במן מחכים לכם ונשמח לסייע לכם עוד היום.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מטאטא כביש, צרו קשר דרך האתר או בטלפון 3100204 – 072

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *