מן מכונות ניקוי- פתרונות מבריקים לניקוי תעשייתי

מה ההבדל בין מכונות שטיפה תעשייתיות למכונות שטיפה ביתיות

מה ההבדל בין מכונות שטיפה תעשייתיות למכונות שטיפה ביתיות

מכונות שטיפה יכולות להיות הכלי הכי שימושי שתרכשו בין אם מדובר על ניקיון העסק או ניקיון הבית הפרטי שלכם. זה הזמן להבין מה בכלל ההבדלים בין מכונה ביתית למכונה תעשייתית ולהבין מדוע חשוב לבצע התאמה נכונה לצרכים.

מכונות שטיפה שמותאמות למטרה

מכונות שטיפה שינו את הדרך בה אנו מצליחים לנקות את הסביבה שלנו. יצא לנו לראות במו עיננו מכונות שטיפה תעשתיות בפעולה כאשר ראינו אותן מנקות את הכבישים וכאשר פגשנו בהם בנמל התעופה בן גוריון כשטסנו לחופה משפחתית. מכונות אלו מותאמות למטרה שלשמן הלקוחות שלהם מחפשים לקנות אותן ומכונות שטיפה ביתיות שונות מהן כיוון שהן פונות לקהל אחר לחלוטין. בעוד אנו צריכים מכונה שתנקה את הבית אנו צריכים פרמטרים שיתחשבו בנו, כמו אחסון קל, פרמטרים אלו ישתנו בצרכי התעשייה.

מה ההבדל בין מכונות שטיפה תעשייתיות למכונות שטיפה ביתיות?

  • מכונות שטיפה תעשתיות יכולות לפעול במשך זמן רב יותר. מכונה שטיפה ביתית לא תוכל לפעול כמה שעות ברציפות כי בסופו של דבר המנוע שלה יתחמם ויצטרך לנוח. מכונת שטיפה תעשייתית לעומת זאת תוכל לפעול בהיקפי עבודה גדולים מאוד ומשך הזמן שהמנוע שלה יפעל זה לא מה שאמור להטריד את המפעיל שלה.
  • מכונות שטיפה תעשתיות גדולות יותר וזה אולי אחד ההבדלים המשמעותיים ביותר. הגודל נובע גם מסוג השימוש בה, כאשר יש צורך לנקות משטחים גדולים מאוד וכאן כבר עולה הצורך בנהיגה עליהן בחלק מהמתארים, כאשר עבודה כזו נוחה יותר מעבודה ביתית, שאורכת זמן קצר יותר ולרוב מדובר במכונה שניתן לדחוף או לגרור. כמו כן המנוע יותר גדול והמשאבה חזקה יותר מה שמצרי מכונה גדולה יותר.
  • מכונה תעשייתית מגיעה ללחצים גבוהים יותר. מכונת קיטור למשל יכולה לספק קיטור רב יותר ככל שהיא גדולה וחזקה יותר מה שיכול להגיע להבדלים של מאה בר ואף יותר בין מכונה תעשייתית לביתית.
בין אם אתם מחפשים מכונת שטיפה ביתית או מכונת שטיפה תעשייתית, אתם יודעים שאצלנו תוכלו למצוא כל מה שתצטרכו. אנו במן מכונות ניקוי בע"מ כבר שנים פועלים בשיא המקצועיות והמומחיות כדי להתאים את המכונות הטובות ביותר ללקוחות שלנו וגם אתם יכולים להתקשר עוד היום ולהבין זאת בעצמכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *