מן מכונות ניקוי- פתרונות מבריקים לניקוי תעשייתי

מהו מטאטא כביש למוסדות ?

מכונות ניקוי חשמליות נעשות נפוצות יותר ויותר בשנים האחרונות במגוון מקומות ומוסדות. במקום לרוץ ממקום למקום עם מגבים, דליים וסמרטוטים, מכונות הניקוי מאפשרות ניקיון יסודי יותר ובטיחותי יותר, תוך חיסכון בזמן וכסף על עובדי ניקיון. מטאטא כביש הוא סוג של מכונת ניקוי חשמלית, שנועד ספציפית לא לניקוי של רצפות ומשטחים ישרים, אלא לניקוי יעיל של משטחי אספלט ומשטחי בטון גדולים. על אף שמו, מטאטא כביש לא משרת רק לצורך ניקיון כבישים על ידי העירייה, אלא גם כמטאטא כביש למוסדות, לניקוי של שבילים חיצוניים, מגרשי חניה, מגרשי ספורט ועוד.

היתרונות שבמטאטא כביש

חיסכון בעובדי ניקיון

הפעלה של מטאטא כביש היא פשוטה למדי. במקום לשכור שירותים של חברת ניקיון בעלויות גבוהות עבור חומרי הניקיון ועבור זמנם של עובדי הניקיון, ניתן להכשיר כמה עובדים לתפעל מטאטא כביש למוסדות. בצורה זו, לא רק שנחסוך זמן וכסף, אלא גם נשמור על סביבה נקייה יותר עם ניקיון של המשטחים בכל כמה שעות שנרצה.

שמירה על בטיחות

מטאטא כביש לרוב לא משאיר עכשיו שלוליות ורטיבות כמו ניקויון רגיל במים. בצורה זו, נשמרת סביבה בטיחותית יותר ללא סכנת החלקה של עובדים ואורחים במוסד. כמו כן, מכיוון שאין רטיבות, אין חשש להשארת סימנים מלוכלכים על משטחים רטובים.

התאמה לצורך מסוים

יתרון נוסף של מטאטא כביש הוא בגמישות שהוא מאפשר לבעל העסק או המוסד. ישנם סוגים רבים ומגוונים של מטאטא כביש למוסדות. כל מוסד יוכל לבחור את המטאטא המתאים ביותר לצרכיו, מבחינת נפח המנוע, עלות המכשיר, סוג הניקוי וכדומה.

ניקיון תעשייתי – רק עם מן

חברת מן מכונות ניקוי בע"מ, מובילה בתחום מכונות הניקוי בארץ, לרבות ייבוא ושיווק של ציוד ניקיון מהשורה הראשונה. בין השאר, מןמשווקת מטאטא כביש למוסדות. מכשירי הניקיון של חברת מן מיוצרים על ידי חברות מקצועיות ומיומנות בארץ ובעולם, כך שתוכלו להיות בטוחים שבידכם המוצר האיכותי ביותר. צוות המומחים של מן ישמח לייעץ לכם ולעזור לכם לבחור את מטאטא הכביש המתאים ביותר לצרכיכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מטאטא כביש, צרו קשר דרך האתר או בטלפון 3100204 – 072

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *