מן מכונות ניקוי- פתרונות מבריקים לניקוי תעשייתי

כל מפעל צריך לשמור על ניקיון

בתדמית של רוב האנשים, מפעל או אזור תעשייה זה מקום שלא רק תורם לזיהום האוויר, אלא גם מלוכלך ולא סטרילי בעצמו. בפועל, מי שבקיא בעולם המפעלים יודע כי מפעל שאינו שומר בסוף יום על מרחבי עבודה נקיים, איננו מפעל מקצועי ורציני. במפעלים מצטבר לכלוך רב במהלך יום העבודה, ולכן דרוש מאמץ רב על מנת לשמור על אותו ניקיון. כמו כן, המרחבים שבגבולותיו של המפעל הינם גדולים לרוב, וקשה לדמיין ניקיון יעיל שלהם בעזרת עובדי ניקיון בלבד. מסיבות אלו, מפעלים רבים פונים היום לפתרון של מטאטא כביש למפעלים, עבור ניקיון מקצועי ואפקטיבי של המפעל.

מטאטא כביש למפעלים– השקעה לטווח ארוך

ניקיון יסודי של משטחי אספלט ובטון

על אף שהוא נקרא "מטאטא כביש", מכשיר ניקיון זה איננו משמש רק לניקיון כבישים אלא גם ובעיקר לניקיון של משטחי אספלט ובטון באשר הם, ובכלל כך מטאטא כביש למפעלים. משטחים אלו הם משטחים קשים יותר לניקוי מרצפות רגילות, עליהם הלכלוך נדבק ומצטבר בצורה כזו שלא ניתן לשטוף אותו רק באמצעות שימוש במים. מטאטא כביש מנקה בצורה יסודית ומקצועית ספציפית משטחים כאלו.

הפעלה פשוטה וחסכונית

רכישה של מטאטא כביש למפעלים היא רכישה חכמה לטווח ארוך. אמנם יש את העלות הראשונית של הרכישה, אולם בראייה של שנים מדובר בחיסכון משמעותי בתשלום לחברות ניקיון, עובדי ניקיון וציוד ניקוי. הפעלה של מטאטא כביש היא פשוטה וחסכונית, כך שניתן להכשיר בקלות מספר עובדים במפעל לתפעל את המכשיר ולנקות את המפעל בצורה קבועה מספר פעמים ביום, על פי הנדרש. בנוסף, מטאטא כביש הינו מכשיר בטיחותי במיוחד.

מטאטא כביש זה מן

חברת מן מכונות ניקוי בע"מ היא חברה מוכרת, מקצועית ומובילה בתחום מכשירי הניקיון בישראל. החברה משווקת מכשירי ניקוי באיכות הטובה ביותר,ובכללם מטאטא כביש למפעלים, אשר מיוצרים על ידי החברות המקצועיות ביותר. צוות העובדים של מן מכונות ניקוי בע"מ ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ולבחור יחד אתכם את מכונת הניקוי המתאימה ביותר למפעל שלכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מטאטא כביש, צרו קשר דרך האתר או בטלפון 3100204 – 072

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *