מן מכונות ניקוי- פתרונות מבריקים לניקוי תעשייתי

מכונות שטיפה – FIMAP – המשך קריאה

  • ניקוי מושלם של רצפות ומשטחים נוספים
  • ייעול העבודה מבחינת תוצאות וזמן
  • השקעה חד פעמית שמבטיחה תוצאות לאורך זמן


לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מכונות שטיפה איכותיות בלבד חייגו עכשיו 3100204 – 072

מכונות שטיפה לרצפה הן מכונות חשמליות הנעות על גלגלים, ובתחתיתן מברשות גדולות שמטרתן להבריק משטחים. בין חלקי המכונות נמצאים גם מכל מים ושפריצר, אשר מתיז את המים על הריצוף. המכונות מיועדות לשטיפת רצפות מסוגים שונים, ומאפשרות לייעל את העבודה עשרות מונים. פשוט מאוד. מחברים את המכונה לחשמל (או דואגים לבטריות או לטעינה של המכשיר אם מדובר בדגם אלחוטי), לוחצים על מתג ההפעלה ודוחפים את המכונה (או יושבים עליה – אם מדובר בדגם רכוב). המתז מתיז את המים עם חומרי הניקוי על המשטח, והמברשת מקרצפת את המשטח ומנקה אותו לגמרי. לשימוש במכונות שטיפה יש שלושה יתרונות עיקריים ומאוד משמעותיים:

  • ניקוי יסודי – השילוב בין חומרי ניקוי איכותיים למברשות ניקוי גדולות וחזקות מבטיח ניקיון יסודי של המשטח. המכונה מתמודדת עם כל סוגי הכתמים, לרבות העקשניים שבהם, ומשאירה כל משטח נקי ומבריק – ללא רבב.
  • חיסכון בזמן – ניקיון באמצעות מכונות שטיפה לרצפה מייעלות מאוד את העבודה ומאפשרות לסיים לנקות גם משטחים גדולים מאוד בתוך זמן קצר במיוחד.
  • השקעה משתלמת – היום ניתן למצוא מכונות שטיפה לרצפה ביתיות ותעשייתיות במחירים נוחים מאוד, כך שביחס לכל היתרונות שהיא מספקת, מדובר בהשקעה בהחלט משתלמת.

 

כל היתרונות של מכונת שטיפה

מכונות שטיפה מקלות מאוד על העבודה שתמיד חייבים לעשות, גם בבית, גל בעסק וגם במפעל.

  1. שטיפה ללא צורך לאמץ את הגב
  2. שטיפה יסודית שמורידה כל כתם כמעט
  3. הברקה של הרצפה בכל שטיפה

כל היתרונות האלה הופכות את מכונת השטיפה למוצר מאוד מבוקש על ידי מנהלי מבנים גדולים, לרבות בנייני משרדים, מפעלי תעשייה, קניונים ושטחי מסחר ואפילו בעלי בתים פרטיים שרוצים לייעל את שטיפת הרצפה ולהפוך אותה לעבודה הרבה יותר קלה.

מן מכונות ניקוי לשירותכם

מן מכונות ניקוי מייבאת ארצה מכונת שטיפה וציוד לניקוי תעשייתי מתוצרת החברות המובילות בעולם. לחברה לקוחות עסקיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ, והיא מספקת שירות בפריסה ארצית לצורכי תחזוקה ותיקון במקום.

כבר למעלה מ-20 שנה שהחברה משווקת מכונת שטיפה מסוגים שונים ומקפידה להעניק לכל לקוחותיה שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, על פי דרישות היצרנים באירופה.

כל השירותים תחת קורת גג אחת

מן מכונת שטיפה וניקוי מספקת את כל השירותים הנדרשים לעסקים תחת קורת גג אחת:

*שיווק: שיווק מכונות שטיפה איכותיות העומדות בכל דרישות התקן מבחינת איכות ובטיחות כאחד.

*תחזוקה: מתן שירותי תחזוקה ע"י טכנאים מוסמכים ומנוסים הפרוסים בכל חלקי הארץ לטובת זמינות מיידית

*שירות תיקונים: צוות הטכנאים של החברה אמון על מתן שירותי תיקונים באתר הלקוח במהירות האפשרית. לצורך כך ישנם מערכי שירות בכל חלקי הארץ, המתחייבים להיענות לכל קריאה בתוך זמן קצר ככל שאפשר.

אם אתם מחפשים חברה שתספק לכם גם מכונת שטיפה איכותית וחזקה במיוחד וגם שירותי תחזוקה ותיקונים באחריות מלאה ובמחירים הוגנים – מן מכונות ניקוי לשירותכם.

לקבלת מידע נוסף, להזמנת מכונת שטיפה ולהזמנת שירותי תיקונים או תחזוקה
צרו עמנו קשר טלפוני עוד היום ונשמח לתת לכם שירות מקצועי והוגן – באחריות.