מן מכונות ניקוי- פתרונות מבריקים לניקוי תעשייתי

קרא עוד – שואבי אבק תעשייתי FIMAP

מהו שואב אבק תעשייתי?

שואבי אבק תעשייתיים הם שואבי אבק המבצעים גם שאיבה רטובה וגם שאיבה יבשה, ומתאימים לניקוי של לכלוך ואבק כמו גם לניקוי של נוזלים מרצפות.

שואב אבק תעשייתי הוא שואב אבק לכל דבר, רק שהוא גדול יותר ופועל בעוצמה הרבה יותר גבוהה משואב אבק סטנדרטי. כתוצאה מכך, יש לו הרבה מאוד יתרונות שהופכים אותו למבוקש מאוד גם על ידי בעלי מפעלים ועסקים, וגם על ידי לקוחות פרטיים. ואלו הם:

             1. שאיבה מהירה – הודות לגודלו של שואב האבק התעשייתי ניתן לשאוב באמצעותו כמות גדולה מאוד של אבק ולעבוד איתו במשך הרבה זמן עד שצריך לרוקן את מכל איסוף האבק, מה שמקצר בצורה משמעותית את זמן העבודה.
             2. שאיבה יסודית – בזכות העוצמה החזקה של שואב האבק השטח נשאר נקי לגמרי לאחר השאיבה, ומאפשר לכם ליהנות מניקיון שאפשר לראות בעיניים מיד כשנכנסים לחלל.
             3. שאיבה יבשה ורטובה – שואב אבק תעשייתי מסוגל לשאוב גם פסולת יבשה כמו אבק, חול וכד', וגם פסולת רטובה כמו מים שנשפכו, כתמי צבע טריים ועוד. כמובן שצריך יהיה לבצע גם שטיפה לאחר השאיבה, אולם בזכות הניקיון היסודי של השואב – גם היא תהפוך למשימה הרבה ותר קלה.

כל היתרונות הללו הופכים את שואב האבק התעשייתי למכונת ניקוי שנמצאת היום בהרבה מאוד חברות, מוסדות ציבור, מוסדות פרטיים, עסקים קטנים, משרדים, וחנויות, וגם בהרבה מאוד בתים עם מרפסות גדולות וחצרות.

מה כדאי לקחת בחשבון כשבוחרים שואב אבק תעשייתי ?

             • מהו סוג שואב האבק האופטימלי – כאשר אתם ניגשים לבחור את דגם שואב האבק התעשייתי שברצונכם לרכוש, כדאי לברר תחילה מהם הסוגים המובילים הקיימים. לכל סוג ודגם יתרונות וחסרונות משלו אותם מומלץ לברר כמובן בטרם קבלת ההחלטה.
             • היתרונות הרבים שבשואב יבש או רטוב – הבחירה בשואב אבק יבש או רטוב מתאימה במיוחד למי שמעוניינים לרכוש דגם אחד של שואב אבק המרכז בתוכו כמה שיותר אפשרויות ופונקציות. בשונה משואב אבק רגיל, שואב יבש או רטוב מסוגל לשאוב גם כמויות גדולות של נוזלים בדגש על מים וכך מאפשר להיפטר מסוגי לכלוך רבים יותר, מוצקים ונוזליים כאחד.
             • מאפיינים טכניים חשובים – הקפידו להתעניין במפרט הטכני של השואב אותו אתם מבקשים לרכוש. כך למשל, חשוב לברר מהן המידות שלו כולל המשקל המשוער כאשר הוא מתמלא ומהי הקיבולת שלו לאיסוף לכלוך או נוזלים. בנוסף, כדאי לברר מהו הספק העבודה והמתח החשמלי בו פועל הדגם, וכן את כמות הרעש שהוא משמיע בעת ההפעלה שלו.
             • השוואת מחירים בין הדגמים המובילים – העלות הכספית של שואב אבק תעשייתי יכולה לנוע בין מאות לאלפי שקלים. מומלץ לערוך סקר שוק קצר כחלק מההשוואה בין הדגמים המובילים, ולהביא בחשבון את המחיר בתור קריטריון בעת קבלת ההחלטה.
             • אורך האחריות הנלווית למוצר – לאור ההשקעה הכספית הגדולה, מומלץ לרכוש שואב אבק תעשייתי אשר מתלווה אליו אחריות לפרק זמן ארוך ככל הניתן. כמובן שתעודת האחריות איננה מכסה את כל סוגי הנזקים האפשריים שעשויים להיגרם למוצר, וכדי שתישאר תקפה חשוב להקפיד לעשות בו שימוש אך ורק לפי הוראות השימוש הרשמיות.
             • מהו סל האביזרים המגיעים עם המוצר – כחלק מהשלמת העסקה, מומלץ להתרשם מסל האביזרים הנלווים אשר מגיעים עם כל שואב אבק תעשייתי – סוגי הידיות השונות, סוגי המברשות, סוגי המשאבות או הזרוביביות לשאיבת הנוזלים וכו'. כמובן שתוכלו להוסיף לעסקה גם אביזרים שאינם כלולים בה, בתוספת תשלום – דוגמת כבל מאריך עם שקעים נוספים או אביזרים לשאיבת לכלוך בטמפרטורה גבוהה.

 

שאיבת אבק הינה חיונית לתפקוד מפעלים

אבק הינו אחד מהמפגעים התברואתיים הנסתרים ביותר מהעין. מוערך כיום שהאבק היוצר את זיהום האוויר ברחבי העולם, גורם למוות של מיליונים בכל שנה. גם אנחנו חשופים להשפעתו המזיקה של האבק. ההשפעה העיקרית שלו, הינה במוסדות ומפעלים תעשייתיים. שם, האבק הנוצר בתהליך העבודה, או פשוט בשל חוסר יכולת לשמור על ניקיון, גורם לנזקים חמורים לבריאות העובדים, כמו גם לרמת התפקוד של המיכון עצמו.

חלקיקי האבק פולשים לתוך מנגנוני המכשירים העדינים, ומפריעים לזרימת החשמל התקינה בלוחות החשמל. החלקיקים חודרים לריאות העובדים, ויוצרים בעיות בריאות והפרעות נשימה חמורות. שאיבת אבק וניקויו הינה לכן, חלק מהותי בתפקוד תקין של מפעל, כאשר האופציה המועדפת על רבים הינה שימוש בשואב אבק תעשייתי לצורך כך.

מהם היתרונות בשימוש בשואב אבק תעשייתי

השימוש בשואב אבק תעשייתי הינו כאמור האופציה המועדפת על חלק ניכר ממנהלי המפעלים בארץ. לשימוש בו יש יתרונות משמעותיים על פני האופציות האחרות, הכוללות שימוש בניקוי שגרתי, או באמצעי שאיבה רגילים:

             • מהירות: שואב אבק תעשייתי הינו עוצמתי בהרבה לעומת שואבי אבק ביתיים. הוא מסוגל לשאוב נפח אדיר של אבק בעוצמת שאיבה מרשימה, ואין ביכולת לכלוך גדול או כבד להפריע לו. כך, נוכל לבצע את משימות הניקוי במהירות רבה, בלי צורך לוותר על פינות קשות לניקוי.
             • יעילות: שואב אבק תעשייתי הינו מכשיר עמיד בהרבה, אשר ישרת אותנו לאורך שנים רבות. המכשיר נבנה להתמודדות עם מסות של לכלוך וזוהמה, ולכן אין מה לפחד לעשות בו שימוש גם באתרים המזוהמים ביותר.

מן מכונות ניקוי לשירותכם

מן מכונות ניקוימשווקת מגוון רחב של שואבי אבק תעשייתיים, שיהפכו את חייכם להרבה יותר קלים כל השואבים שאנחנו משווקים מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום בארץ ובעולם, ומגיעים אליכם עם אחריות מלאה ועם התחייבות לקבלת שירות מושלם. לכן, גם אם תתעורר בעיה או שהשואב יתקלקל ויצריך תיקון – אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שיש מי שידאג להכול.

לקבלת מידע נוסף אודות שואב אבק תעשייתי וייעוץ מקצועי לבחירת השואב המתאים ביותר עבורכם – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 

מחפשים לרכוש שואב אבק תעשייתי יבש או רטוב במחיר ללא תחרות, היכנסו לאתר של מן מכונות ובחרו לכם שואב אבק תעשייתי חדש ממגון המוצרים הקימיים בחנות, כי על איכות לא מתפשרים